رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها اطلاعیه

رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

برگزاری اجرای طرح تربیت مربیان قرآن کریم توسط مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس کردستان

برگزاری اجرای طرح تربیت مربیان قرآن کریم توسط مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس کردستان

طرح تربیت مربیان قرآن کریم ویژه خواهران با حضور ۱۰ نفر از مربیان قرآنی به مدت دو روز در سنندج در حال برگزاری است.

” علی شکری ” مسئول مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار رامین جعفر زاده اظهار کرد: طرح تربیت مربیان قرآن کریم ویژه خواهران با حضور ۱۰ نفر از مربیان قرآنی به مدت دو روز در سنندج در حال برگزاری است.

 

 

وی گفت: برای اجرای هرچه بهتر این طرح دوره‌های مختلفی هرسال برای مربیان قرآنی برگزار می شود  و در این دوره‌ها مربیان با روش‌های نوین کلاس داری و آموزش طرح تربیت قرآن کریم آشنا  و این روش‌ها را فرا می گیرند و این موضوع باعث ارتقاء سطح کیفی و کمی اجرای این طرح در سطح استان می شود.

 

 

وی  بهترین راه برای مقابله با تهاجم فرهنگی را اجرای طرح تربیت مربیان قرآنی  دانست و بیان کرد: اگر می‌خواهیم سخنان مقام معظم رهبری بر زمین نماند همه باید در طرح تربیت مربیان قرآن از دل و جان همت کنیم.

 


شکری یادآور شد:  خانواده ها هم نقش موثری در تربیت دینی و قرآنی فرزندان خود دارند و با تشویق کودکان خود برای حضور در مجالس قرآنی موجب انس آنان با قرآن می شود.

 

 

وی با اشاره به استقبال خانواده ها برای تربیت قرآنی فرزندانشان خاطرنشان کرد: خانواده ها دوست دارند تربیت کودکشان قرآنی باشد.

 

 

انتهای پیام/


برچسب ها :


مطلب رامین جعفر زاده | برگزاری اجرای طرح تربیت مربیان قرآن کریم توسط مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس کردستان در سایت بزرگ رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

0 نظر تا کنون ارسال شده است.