رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها اطلاعیه

رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان:

تخلف ۱٫۵ میلیاردی مراکز درمانی به صندوق تامین اجتماعی بازگردانده شد

تخلف 1.5 میلیاردی مراکز درمانی به صندوق تامین اجتماعی بازگردانده شد

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان گفت: استان کردستان رتبه اول کاهش سزارین در کشور را دارد که در حال حاضر ۲۹ درصد در استان و بیش از ۳۰ درصد در کشور است.

به گزارش رامین جعفر زاده، هوشنگ فولادی امروز چهارشنبه (۲۰ تیر) در نشست خبری با اصحاب رسانه کردستان، ضمن تسلیت حادثه آتش سوزی اتوبوس مسافربری سنندج-تهران، اظهار کرد: کشور ما از نظر آمار مرگ و میر در دنیا اول است و کردستان نیز جزء استان های اول کشور در این زمینه است.

 


وی در ادامه به وضعیت حوزه درمان تامین اجتماعی کردستان پرداخت و افزود: توسعه اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی سنندج از جمله اقدامات صورت گرفته است که این اورژانس را به یکی از استانداردترین اورژانس های کشور از نظر شاخص های بین المللی تبدیل کرده است.


مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان همچنین از افزایش تخت این اورژانس از ۱۰ به ۲۴ تخت خبر داد و عنوان کرد: مهمترین اقدام در بیمارستان در سال گذشته بهره برداری از دستگاه ام آر آی بود که کردستان نخستین استان کشور بود که این دستگاه را از گمرک ترخیص، نصب و راه اندازی کرد و با وجود این دستگاه، بیماران بستری برای اقدامات تشخیصی از استان خارج نمی شوند.

 


وی از بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی کامیاران در هفته جاری خبر و ذکر کرد: یکی از پروژه های مهم سال ۹۷ نیز راه اندازی دستگاه سنگ شکن برون اندامی است که در حال پیگیری مکان و اخذ این دستگاه هستیم که با وجود این دستگاه در سنندج درآوردن سنگ نیاز به عمل جراحی نخواهد داشت.

 


فولادی همچنین از ارتقای بیمارستان تامین اجتماعی سقز خبر داد و خاطرنشان کرد: این بیمارستان تاکنون تنها پلی کلینیک بود اما خوشبختانه با اجرای طرح توسعه که در سه هزار و ۱۰۰ متر در کمتر از ۱۸ ماه انجام شد، پس از ۲۳ سال به بیمارستان تبدیل و ارتقای هتلینگ آن هم همزمان مورد توجه قرار گرفت.

 


مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان اعلام کرد: کردستان از نظر شاخص مراکز درمانی جزء استان های رده بالای کشور است و چنانچه شهرستان دهگلان هم صاحب مرکز درمانی ملکی شود، سطح پوشش ما در استان ۱۰۰ درصدی خواهد شد.

 


وی با اشاره به اینکه بیمارستان سنندج رتبه اول بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی را دارد، گفت: همچنین بیمارستان تامین اجتماعی سنندج رتبه اول کاهش سزارین را دارد که در حال حاضر در استان ۲۹ درصد و در کشور بیش از ۳۰ درصد است.

 


فولادی اعلام کرد: سال گذشته مراکز طرف قرارداد بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان تخلف داشتند که منجر به اعمال قانون و برگشت پول به سازمان شد که با وجود این رقم معتقدم تخلف هنوز وجود دارد و به کل موارد نرسیدیم.

 


وی تاکید کرد: در مقابل هیچ تخلفی کوتاه نمی آییم و بر اساس مواد قانون رسیدگی خواهیم کرد که پس از این تخلفات چندین مرکز را لغو قرارداد کردیم.

 


فولادی از افزایش ۱۶ تخصص جدید در بیمارستان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: طرح تحول نظام سلامت دست ما در همکاری با متخصصین را بست که در سال جاری گشایش هایی حاصل شده و با تعاملات جدید سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت امیدواریم این مشکل حل شود.

 


وی از رضایت ۹۹٫۹ درصدی مردم کردستان از حوزه درمان تامین اجتماعی خبر داد و یادآور شد: خوشبختانه جایگاه مدیریت درمان کردستان در همه حوزه های درمان مستقیم و غیرمستقیم قابل قبول و آبرومند است.

 


انتهای پیام/

 


برچسب ها :


مطلب رامین جعفر زاده | تخلف ۱٫۵ میلیاردی مراکز درمانی به صندوق تامین اجتماعی بازگردانده شد در سایت بزرگ رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

0 نظر تا کنون ارسال شده است.