رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها اطلاعیه

رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

تملک ۶۰ قطعه زمین تجاری، مسکونی و خدماتی در سنندج

تملک 60 قطعه زمین تجاری، مسکونی و خدماتی در سنندج

مدیر حقوقی و املاک شهرداری سنندج از تملک ۶۰ قطعه زمین تجاری ،خدماتی و مسکونی خبر داد و گفت : از این تعداد ۳۷ قطعه زمین مسکونی ،۱۹ قطعه زمین تجاری ،۳ قطعه زمین خدماتی ویک باب واحد مسکونی تملک شده است.

به گزارش رامین جعفر زاده، امیر عمیدی اظهار کرد : در راستای بازگشایی معابر و همچنین اجرای ماده ۱۰۱ قانون شهرداری‌ها این اداره اقدامات لازم در خصوص تملک املاک در سطح شهر را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

وی بیان کرد : در دوره مدیریت جدید شهرداری ۶۰ قطعه زمین با کاربری تجاری ،خدماتی و مسکونی در سطح شهر تملک شده است.

 

 

مدیر حقوقی و املاک شهرداری سنندج گفت:  این زمین‌ها از محل تهاتر بابت بدهی عوارض، حق‌السهم شهرداری، سهم شهرداری ناشی از طرح تفکیکی و سهم شهرداری از محل احداث  پروژه‌های مشارکتی تملک شده است.

 

 

عمیدی افزود: یک باب واحد مسکونی در خیابان شالمان به مساحت ۲۲۵ متر و ۳ قطعه زمین با کاربری خدماتی به مساحت ۲۵۵مترمربع از جمله زمین‌های تملک شده است.

 

 

وی تملک ۳۷ قطعه زمین با کاربری مسکونی به مساحت ۷۷۲۵ متر مربع و ۱۹ قطعه زمین با کاربری تجاری به مساحت ۳ هزار و ۱۶۰ مترمربع از دیگر زمین‌های تملک شده است.

 

 

مدیر حقوقی واملاک شهرداری سنندج از پیگیری برای تملک چندین قطعه دیگر زمین در سطح شهرخبر داد و گفت: بزودی ۵ قطعه زمین با کاربری تجاری ،خدماتی و مسکونی به مساحت بیش از ۳ هزار متر هم تملک خواهد شد.  

 

 

انتهای پیام/


برچسب ها :


مطلب رامین جعفر زاده | تملک ۶۰ قطعه زمین تجاری، مسکونی و خدماتی در سنندج در سایت بزرگ رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

0 نظر تا کنون ارسال شده است.