رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها اطلاعیه

رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

کردستان دارای کمترین جرایم مطبوعاتی است/ خبرنگاران در توسعه استان نقش کلیدی برعهده دارند

کردستان دارای کمترین جرایم مطبوعاتی است/ خبرنگاران در توسعه استان نقش کلیدی برعهده دارند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: خوشبختانه استان کردستان در حوزه مطبوعات دارای کمترین جرایم مطبوعاتی است که نشان از فرهنگ بالای این منطقه دارد.

حسین خوش اقبال، یک شنبه شب ( ۲۱ مرداد) در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که در هتل جهانگردی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: روز خبرنگار یادآور ایثار و از خودگذشتگی اهالی رسانه است و افرادی همچون شهید محمود صارمی با خون پاک خود حقایق را بیان کردند.

 

وی افزود: خبرنگاران از شریف‌ترین اقشار جامعه هستند که با کمترین درآمد در امر اطلاع رسانی فعالیت می‌کنند.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان عنوان کرد: خوشبختانه استان کردستان در حوزه مطبوعات دارای کمترین جرایم مطبوعاتی است که نشان از فرهنگ بالای این منطقه دارد.

وی ادامه داد: همچنین این مسئله نشان از همدلی و همراهی خبرنگاران با مسئولان و مجموعه دولت دارد که ما هم در مجموعه استانداری از خبرنگاران حمایت می‌کنیم.

 

خوش اقبال گفت: از مدیرانی که از خبرنگاران شکایت کرده‌اند هم درخواست داریم که به خاطر جایگاه این افراد، در شکایت خود تجدیدنظر کنند.

 

وی بیان کرد: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند که نباید بگذاریم با تشکیل پرونده برای این قشر در رساندن صدای مردم به مسئولان اخلال ایجاد شود.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان ادامه داد: امروز اصحاب رسانه و مطبوعات با بهره گیری از شبکه‌های اجتماعی در راستای مبانی توسعه، می‌توانند کمک کننده دستگاه‌های اجرایی باشند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: در پنج سال گذشته کارهای خوبی در دولت روحانی در حوزه رسانه صورت گرفته است اما هنوز با جایگاه مطلوب فاصله داریم.

 

خوش اقبال همچنین گفت: امروز مطبوعات و خبرنگاران استان با همکاری و تعامل خود کارهای خوبی را در سطح استان انجام داده‌اند اما کافی نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند و باید فضای را برای نقدکردن آنها فراهم کنیم.

 

خبرنگاران در توسعه استان نقش کلیدی برعهده دارند

جلال قلعه شاخانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان اظهار کرد: امروز در دنیای فناوری و ارتباطات، رسانه‌ها نقش و جایگاه مهمی برعهده دارند که باید نگاه جدی‌تری به جایگاه آنها شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اینکه رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند، عنوان کرد: وقتی که میزان آزادی‌های اجتماعی را بررسی می‌کنند میزان آزادی رسانه‌ها را هم به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی این مسئله بررسی می‌کنند.

 

وی ادامه داد: خبرنگار به عنوان عنصر کلیدی در رسانه، یکی از اصلی‌ترین رسالت‌هایش روشنگری، آگاهی بخشی و جلب اعتماد عمومی است.

 

قلعه شاخانی با بیان اینکه نقش خبرنگاران در آرامش و امنیت در هنگام بروز بحران‌ها بسیار پررنگ است، تصریح کرد: صداقت و رعایت امانت در اخبار، انتظاری است که از خبرنگاران داریم و همچنین اینکه صریح و بدون لکنت زبان حقایق را بیان کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه توجه به حقوق شهروندی و پیگیری مطالبات مردم باید موردتوجه خبرنگاران قرار گیرد، ذکر کرد: تزریق روحیه امیدواری و نشاط و امیدآفرین بودن از دیگر انتظاراتی است که از جامعه خبری داریم.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ادامه داد: خبرنگاران به عنوان چشمان تیز و ناظران جامعه، در کنار بیان مشکلات باید راهبرد و راهکار هم ارائه دهند که قطعا در توسعه هر منطقه می‌توانند بسیار موثر باشند.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود، به مشکلات حوزه رسانه و مطبوعات اشاره و خاطرنشان کرد: مشکلات آگهی‌ها، چاپ و نشر نشریات، نبود امکانات، عدم حمایت بخش دولتی، نبود ثبات شغلی و نبود اتحادیه صنفی مدنی از جمله موانعی هستند که باید حل شوند.

 

قلعه شاخانی در پایان با اشاره به اینکه میزان شکایت از اهالی رسانه در کردستان بسیار کم است، گفت: از همین تریبون از مدیران و دستگاه‌هایی که از خبرنگاران شکایت کرده‌اند خواهش می‌کنیم که شکایت خود را پس بگیرند.

 

انتهای پیام/m.r


برچسب ها :


مطلب رامین جعفر زاده | کردستان دارای کمترین جرایم مطبوعاتی است/ خبرنگاران در توسعه استان نقش کلیدی برعهده دارند در سایت بزرگ رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

0 نظر تا کنون ارسال شده است.