رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها اطلاعیه

رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

۲۳ سبزی کار متخلف کردستانی به دستگاه قضایی معرفی شدند

23 سبزی کار متخلف کردستانی به دستگاه قضایی معرفی شدند

معاون حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برای نخستین بار ۲۳ سبزی کار متخلف بخاطر تخلف در تولید محصول به دستگاه قضایی استان معرفی شدند.

به گزارش رامین جعفر زاده،  محمد غفوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محصول تولید شده این سبزیکاران برای ۲ سال متمادی مورد ارزیابی قرار گرفت و از نظر استفاده غیرمجاز از کود شیمیایی و سموم، متخلف شناخته شدند.

 


وی افزود: محصول این سبزیکاران در شهرستان های سنندج، سقز و دهگلان در ۲ سال متمادی منطبق بر استانداردهای معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی نبود.

 


غفوری با اشاره به تشکیل گشت های ویژه با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: برای نخستین بار است در سطح کشور، نمونه برداری از محصولات کشاورزی در سر مزرعه انجام می شود.

 


معاون حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی کردستان یادآور شد: در گذشته نمونه برداری از محصولات کشاورزی در میادین عرضه تره بار انجام می شد که در این روش مزرعه و کشاورز مشخص نبودند.

 


وی اضافه کرد: کارشناسان هنگام بازدید و نمونه برداری از مزارع به صورت چهره به چهره کشاورزان را در خصوص استفاده صحیح و به موقع از سموم و کود شیمیایی آموزش می دهند.

 


در استان کردستان سالانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ هکتار از مزارع آبی به کشت سبزی اختصاص می یابد و در حدود ۳۰۰ نفر در این بخش فعالیت می کنند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کردستان هم در این رابطه گفت: نمونه برداری از محصولات کشاورزی در مزرعه از سال ۹۵ در استان شروع شد و در سال نخست در ۱۵۰ نقطه این نمونه برداری ها صورت گرفت.

 


کامبیز حسن زاده اظهار داشت: سال گذشته نیز ۲۰۷ مورد نمونه برداری از محصولات کشاورزی از جمله گندم، توت فرنگی، پیاز و سیب زمینی انجام شد و امسال با هماهنگی جهاد کشاورزی برنامه ریزی برای نمونه برداری از ۳۰۰ نقطه استان صورت گرفته است

 

 

انتهای پیام/


برچسب ها :


مطلب رامین جعفر زاده | ۲۳ سبزی کار متخلف کردستانی به دستگاه قضایی معرفی شدند در سایت بزرگ رامین جعفر زاده | دانلود آهنگ ها

0 نظر تا کنون ارسال شده است.